Coaching i mentoring

zajęcia indywidualne

Towarzyszę Ci w podróży podczas której odkrywasz różne wersje siebie. Jestem przy Tobie, niczego nie narzucam. Jeżeli chcesz podam Ci mapę, kijki, coś do picia, potrzymam za rękę. Będę z Tobą rozmawiać, będę Cię słuchać, obserwować, wspierać. Ale to Ty wskażesz cel, bo to Twoja podróż. Ty także zdecydujesz o tempie marszu. Nic o Tobie nie wiem, niczego z góry nie zakładam, nie doradzam, nie powiem Ci co masz zrobić.

Pomogę Ci w uświadomieniu nieuświadomionego, w samoodkryciach.

Mam narzędzia, które czynią podróż wygodniejszą, która pomagają w zobaczeniu tego co ukryte, ale praca leży po Twojej stronie. Zauważ, że przecież najbardziej cenimy i jesteśmy dumni z tego, co wypracujemy sami. Wierzę, że w każdym z nas leży mądrość, że wiemy co dla nas najlepsze, tylko często tego wewnętrznego głosu nie słyszymy. Bo gonimy, spieszymy. Niech to spotkanie ze mną będzie dla Ciebie zatrzymaniem, po to by rozejrzeć się wokół, w spokoju, bez presji i nacisku, po to, by dostrzec kolejny kierunek, kolejny krok.

Kiedy możesz potrzebować mojego towarzystwa?

Kiedy chodzą Ci pod głowie pytania: co wybrać, kim jestem, czego chcę, co będzie dla mnie najlepsze, co jest dla mnie najważniejsze, jaka jestem, jak sobie pomóc, co dalej… I nie ważne czy dotyczy to życia prywatnego, zawodowego czy relacji. Jesteśmy całością i sfery życia w jakich funkcjonujemy oddziałują na siebie przez cały czas. Nie ważne czy jesteśmy w domu, pracy czy na wakacjach. Wszędzie jesteśmy ze sobą, w swoim własnym towarzystwie.


Pochylimy się razem nad znalezieniem odpowiedzi, tej najlepszej dla Ciebie. Twojej odpowiedzi. 

Podczas rozmowy, która w naszej relacji jest najważniejsza jestem uważnym słuchaczem, daję przestrzeń, nie naciskam. Dodatkowo pracuję z obrazami, symbolami, cytatami i metaforą, po to by ujrzało światło dzienne to, co trudniej lub nawet czego nie potrafimy wyrazić słowami.


Służę także wsparciem mentoringowym osobom, które doświadczyły straty. Wspieram w podstawowych sprawach – co zrobić, jak, kiedy, z kim, jak wykorzystać swoje mocne strony, jak popracować nad tym co niedomaga, a przede wszystkim znaleźć odpowiedź na pytanie po co? W jakim celu?

Kontakt

Zadzwoń lub napisz, umówimy się na spotkanie.

kontakt@monikagrzesikcoach.pl

tel. 515 52 02 02